Minden rendben? Úgy mennek a dolgok, ahogyan szeretnéd? Mindenki tudja a dolgát? Szárnyalnak a statisztikák?

A cégvezetés nagyon szép és magasztos dolog, egy igazi nagy játszma, amit öröm “játszani” mármint, ha jól mennek a dolgok és tényleg van benne öröme az embernek. Ehhez azért néhány dolognak a helyén kell lennie békeidőben is és különösen egy-egy rendkívüli helyzetben. Néhány kulcsfontosságú áramlásnak zavartalanul haladnia kell minden helyzetben, és a cég minden posztján, minden munkatársnak tudnia kell a dolgát és el is kell végeznie azt valahogyan, hogy az összkép olyan legyen, mint ahogyan álmodtuk és életben maradjon, prosperáljon a cégünk minden körülmények között. Láttál már olyat a cégedben, hogy valami eltért az általad ideálisnak vagy “magától értetődőnek” gondolttól? Esetleg a COVID-19 idején a “távmunkás” “home office”-os időszakban voltak esetek, amik mehettek volna jobban?

Mi történt a távmunkák bevezetésekor

Megnövekedett a teljesítmény? Hatékonyabban dolgoztak a munkatársak? Mik ennek az okai?

Hogyan lesz legközelebb?